Tutustu tarkemmin hallintohenkilöstöömme

Yleishallinto

Kari Karvonen, rehtori
09 4150 0350, kari.karvonen@aktiivi-instituutti.fi


Asiakaspalvelu

Kaisa Kainulainen, palvelujohtaja
09 41 500 313, kaisa.kainulainen@helao.fi


Henkilöstö

Sanna Leino, henkilöstöpäällikkö
050 473 7746, sanna.leino@helao.fi


Markkinointi

Kristiina Hentunen, markkinointipäällikkö
050 64 114, kristiina.hentunen@helao.fi


Talous

Pia Oittinen, talouspäällikkö
045 632 7892, pia.oittinen@helao.fi

Riitta Hynni, taloussihteeri
09 41 500 316, riitta.hynni@helao.fi


Tilat ja turvallisuus

Joni Sahlsten, turvallisuuspäällikkö
050 449 2990, joni.sahlsten@helao.fi


Tietohallinto

Hamid Mortazavi, tietohallintopäällikkö
050 436 6850, hamid.mortazavi@helao.fi